Skip to main content

CERT érzelmi felszabadító technika

Mit gondolsz az életed minden szempontból boldog és kiegyensúlyozott? A családi mintáid is rendben vannak? Szeretnéd, hogy  még ennél is jobb legyen?

A kvantum kiegészítő program tartalmazza a 12 érzelmi zónára történő stressz mentesítését, illetve az adott terület fejlesztését. Olyan növények, virágok rezgésmintáit hívhatod le életteredbe  saját hangmintád segítségével, melyek segítenek az adott zónák kiegyensúlyozásában.

Ezek a frekvenciák a tudalatti mintákban megtalálható negatív érzelmeket segítenek tisztítani.

Ezek az érzelmi területek különösen:

1. zóna -

El nem ismertség vs. önérvényesítés

Az el nem ismertség vagy alulértékeltség érzékelése a tagadás megrekedt mintáiban nyilvánul meg.

Elkerülés és bizalmatlanság. Előfordulhat a kellemetlen dolgok elkerülése vagy képtelenség a felismerésre és elfogadásra.

A valósáág elfogadása, különösen azokat a tényezőket, amelyek ellentmondanak az alulértékeltség észlelésének. Előfordulhat, hogy képtelenek vagyunk bízni és elfogadni a saját értékelésünket. A meglátások és más intuitív képességek lehetnek korlátozva.

Az el nem ismert személy védekező gondolatokat élhet át a felfokozott és kivetített

tudatossága mások észleléseiről és ítéleteiről. (az egyén "kivetíti" a gondolatait és elképzeli, hogy

kiolvassa őket másokból, ami sokkal nehezebbé teszi ezeknek a gondolatoknak a kiirtását).

A be nem ismerés gyakran alacsony önbecsülésként jelenik meg, az önismeret hiányával, így a

az egyén képtelen felismerni és értékelni az értékes tehetségeket és tulajdonságokat. Még az egyébként egészséges önbecsüléssel rendelkezők is tapasztalhatnak elismerés nélküli problémákat.

Az ilyen felfogások általában akkor keletkeznek, amikor a kisgyermek megtanul együttműködni a jutalmazás és a büntetés kulturási modelljével, vagy pajzsként a saját magáért való kiállás vélt kockázatával szemben.

Meggyőződések kinyilvánítása a vágyak vagy vélemények mellett, például amikor egy erős tekintélyt képviselő személyiséggel vagy zsarnokkal kerül szembe.

Más okok közé tartoznak a bántalmazó körülmények, mások ítéleteinek internalizálása és a kemény önbírálat, ami elviselhetetlenné teszi az önfelismerést.

A lehetséges fizikai megnyilvánulások a szemek területén jelentkezhetnek, mint például a gyenge látás és a túlérzékenység a fényre való érzékenység. Ahogy ez a minta feloldódik, az egyén képessé válik arra, hogy értékét egyénként érzékelje.

Ahelyett, hogy azt hinné (tudatosan vagy tudat alatt), hogy az egyén értéke az mások visszajelzéseitől függ. A saját érzékelésbe és intuícióba vetett bizalom az alapja a másokba vetett bizalomnak.

Az önérvényesítés növeli az önbizalmat, a tehetség megbecsülését és személyiségének és egyéniségének elfogadását. Az egyén könnyedén megtapasztalja ezeket a tulajdonságokat, és megtanulja, hogy ésszerű gondot fordítani önmagára anélkül, hogy önzőnek érezné magát.

2. zóna - Ismétlődő gondolkodás kontra kreatív és önálló gondolkodás

Ismétlődő gondolatok akkor fordulhatnak elő, ha a jobb agyfélteke hozzáférésének korlátozása történik. A bal "logikus" agyfélteke végtelenül ismétlődő áramkörökben futhat anélkül, hogy a jobb "érzelmi" agy kiszűrné az értéktelen gondolatokat. Az új gondolatok és kreatív megoldások befogadása gátolt lehet, és a művészi képességek és a konkrét gondolkodás akadályozott.

A 2. zóna tudatalatti felesleg gyakran genetikai mintákból vagy kétségeket keltő élettapasztalatokból ered.

Félelmet, megfélemlítést vagy túlterheltséget okoznak az egyén kreatív vagy fizikai erőfeszítéseivel, például művészettel, zenével kapcsolatban, tánc, sport, verbális és egyéb kifejezési formák.

Az ismétlődő gondolkodás gyakran a depresszió előjele a mentális fáradtság és a melatonin kimerülése miatt lehetséges. Ez negatívan befolyásolhatja az agyat, a hipotalamuszt és/vagy a limbikus rendszert, és akadályozhatja a fizikai koordinációt.

A transzgenerációs és élettapasztalati minták feloldása helyreállítja a kreatív képességeket, a szélesebb körű perspektívát és hatékonyabb problémamegoldást eredményez.

3. zóna - Depresszió vs. belső béke

A depressziós egyén gondolatai hajlamosak a múltbeli eseményekre összpontosítani azzal a szándékkal, hogy "rendezze" vagy "értelmet adjanak" nekik, hogy "megoldják" a problémákat, negatív élményeket vagy érzelmeket. Az ilyen elemzés lehet tudatos vagy tudatalatti, és megnyilvánulhat abban, hogy szimbolikusan álmodik a szembenézésről és/vagy a kihívásokkal való szembenézés és azok leküzdése. Az energiaszint csökken, mivel az energiát a nem hatékony problémamegoldó erőfeszítésekre irányítják.

Ez az agyalapi mirigyre is hatással lehet. A fizikai és szexuális étvágy elnyomottá válhat, bár a

az egyén a megmaradt élvezetek csökkent számának egyikeként a kényeztetés felé fordulhat.

A depresszió magában foglalhatja az irracionális gondolatokra való hajlamot és azok elfogadását, és akadályozhatja a hozzáférést a következőkhöz:

Az olyan bal agyféltekés képességekhez, mint az analízis, a matematika, a logika, a memorizálás és a verbális képességek.

A depressziót gyakran genetikai hajlam vagy traumatikus élettapasztalatok, például bántalmazás váltja ki,

csalódások és kudarcok, amelyek kétségeket, félelmet és megfélemlítést keltettek az önértékelés és/vagy az önértékelés területén.

Gondolkodási és tanulási képességek, nehézségek. Akkor is kialakulhat, ha az egyénekre nyomást gyakorolnak, hogy ilyen készségeket teljesítsenek,  mielőtt megfelelően kifejlődtek volna, vagy magabiztossá váltak volna bennük.

A depressziót nagymértékben befolyásolják az olyan életmódbeli döntések, mint az étrend, a testmozgás és a társadalmi élet; bár ezek ugyanúgy lehetnek a probléma következményei, mint oka.

A belső béke az önelfogadás és a belső harmónia állapota, amely akkor áll fenn, ha az ember a

a jelenben él, és nem terhelik krónikus aggodalmak vagy a múltból származó gondolatok és nyomás.

4. zóna - Érzelmileg elszakított vs. érzelmileg integrált

Az érzelmi szétkapcsolódás következtében az egyén csak korlátozottan képes megtapasztalni és kifejezni egy széleskörű érzelmek széles skáláját. Az egyénnek lehetnek olyan véleményei, amelyeket ki akar fejezni, de lehetnek olyanok is, amelyeket nem. Alternatívaként lehet, hogy a logikus elemzésbe szerelmes. Élvezheti az "okos" humort, amely kevéssé kapcsolódik az örömhöz vagy a vidámsághoz, és nagy részletességgel beszélgetnek témákról még akkor is, amikor a hallgatóság érdeklődése már régen alábbhagyott. Még azok is akik felismerik az érzelmek hiányát, és a kockázatot választják a "biztonság" helyett.

Az érzelmi kapcsolat hiánya helyett, nehezen tudnak kapcsolatba kerülni azokkal az érzésekkel, amelyek lehetővé tennék a fejlődést.

Az olyan folyamatokon keresztül, mint a gyász és a gyógyulás.

Az érzelmi elzárkózás eredhet bántalmazásból, az elutasítástól vagy nevetségessé válástól való félelemből, az érzésekkel kapcsolatos ismételt tapasztalatokból, valamint a következő okokból

az életükben fontos emberek általi elutasítás, érzelmi fájdalom, csalódás vagy bármilyen olyan helyzet, amely túláradó érzelmekkel jár.

 Az érzelmi lekapcsolódás védelmet nyújt a krónikus vagy egyre növekvő stressztől, amit az egyén egyébként átélne.

Fizikai megnyilvánulások a torok területén jelentkezhetnek, mint például torokfájás, gégegyulladás, arcüregproblémák, pajzsmirigy problémák, merev nyakizmok és nyelési nehézségek. A többszörös személyiségproblémák is lehetnek és ehhez a zónához kapcsolódhatnak.

Az érzelmeket blokkoló energia felszabadulását segítheti az érzelmek megélésének aktív keresése,

a fizikai tevékenység vagy a szórakozás élvezete révén. Ezek segítenek az egyénnek azonosítani

érzelmeit másokon keresztül. A felszabadulás általában üdvözlendő megkönnyebbülés, mivel az egyén valószínűleg elmozdult túljutott az okon, és jobb megküzdési képességekre és egészségesebb felfogásra tett szert az érzelmek kezelésében a világgal.  Az elengedést gyakran követik a gyászfolyamat utolsó lépései - a szomorúság, az elfogadás és az ezt követő béke.

5. zóna - Önkritika vs. önszeretet

Az önkritika a szív keménységét és az ezzel járó csökkent érzelmi tudatosságot foglalja magában. Az

egyén ezeket a kritériumokat befelé és kifelé fordítja, és megtapasztalja, hogy képtelen bízni, szeretve érezni magát, és a szeretetet és együttérzést másokra is kiterjeszteni.

Az egyén túlzott energiát mutathat ezen a területen, ha nem gyászolta meg a csalódásokat és a

kapcsolatokból és élettapasztalatokból származó veszteségeket. Ezek lehetnek tudatosak vagy tudattalanok, érzelmi vagy

tapasztalati jellegűek. Ahogy ez a stressz növekszik, a tudatalatti megpróbálja elnyomni. Eközben blokkolja az együttérzés és az elfogadás képességét, különösen önmagunkkal szemben, ami az önkritikát eredményezi. Egy kísérletet tesz arra, hogy (ön)elfogadást nyerjen azáltal, hogy az én "rossznak" vagy elfogadhatatlannak vélt aspektusaira összpontosít  azzal a céllal, hogy ezeket kiküszöbölje vagy kijavítsa.

Az önkritika hátrányosan befolyásolhatja a keringési rendszert, beleértve a szívet, a tüdőt és az artériákat, és a következőkhöz vezethet:

krónikus torlódásokhoz és mellkasi fájdalmakhoz vezethet.

Az egészséges gyászolás természetes módon is bekövetkezhet, ahogy az ember kapcsolatba kerül az érzelmeivel, és a megnövekedett együttérzést eredményez. Ha az egyén a múltbeli negatív élményeket másokra hárította, a megbocsátás az elengedés fontos részévé válik.

6. zóna - Feltételes szeretet vs. feltétel nélküli szeretet

A mások iránti feltételes szeretet oka egy éretlen érzelmi alap, amely jutalmakat és

büntetésekkel próbál elvárásokat kommunikálni, amelyek célja az egyén érzelmi

szükségleteinek megszerzése. A büntetések gyakran passzív-agresszív jellegűek, mint például a néma bánásmód és az elsorvasztás,  pillantások vagy rosszalló megjegyzések. Az egyén általában igazoltnak érzi az ítéleteit, és gyakran meggyőzően bizonygatja, hogy neki van igaza, és mások tévednek.

Az egyén gyakran ugyanilyen szigorú normáknak veti alá magát, és szidja magát, amiért nem sikerült

hogy nem felel meg nekik. Előfordulhat, hogy nem gondoskodik megfelelően magáról, és nem képes megérteni és elfogadni a megfelelő

társadalmi határokat. Ironikus módon, a feltételes szeretetben szenvedő emberek néha nagyot mutatnak, szolgálatot tesznek. Ezt motiválhatja a szolgálat őszinte (tudatos) vágya, a túlérzékenységük a ítélkezési képességük, vagy a manipulációhoz való érzékük.

A feltételes szeretet oka az önelégtelenséggel kapcsolatos negatív hiedelmek integrálása, ami

ahhoz vezet, hogy külső feltételekkel próbálnak érzelmi biztonságot teremteni. A negatív megnyilvánulásokat  szóbeli bántalmazás vagy aggodalom idézheti elő, mivel az egyén (általában fiatalon) hibáztatja önmagát, amikor megpróbálja megérteni mások nem kedves, nem szeretetteljes vagy nem reagáló viselkedését.

A feltételes szeretet károsíthatja az immunrendszert és a nyirokrendszert, rákot, tüdőproblémákat és fülproblémákat fertőzéseket okozhat.

Az érzelmi tolerancia csak akkor lehetséges, ha az ember biztonságban érzi magát érzelmi önazonosságában. Ahogy a személy képes toleranciát kifejezni önmagával szemben, képes a toleranciát másokra is kiterjeszteni. Ahogy a 6. zóna energiája felszabadul,

az egyének szabaddá válnak, hogy érettebb módszereket gyakoroljanak a másokkal való interakcióra, és néha meglepődve döbbennek rá, hogy az elvárásaik milyen erősen befolyásolták a másokkal való bánásmódjukat.

7. zóna - Harag vs. a változás elfogadása

A tudatalatti haraggal kapcsolatos stressz a haragra való hajlamként figyelhető meg a legkisebb

kellemetlenségek vagy az egyén elvárásainak megsértése esetén. A közúti düh egy gyakori példa. A

Az egyén felismeri vagy nem ismeri fel a dühöt , és verbálisan vagy nonverbálisan lecsaphat vagy nem csaphat le rá. A düh egy olyan védekezési mechanizmus, amelyet a különböző fenyegetések érzékelése vált ki. A fenyegetések érzékelése növekedhet, ha az egyén nem hajlandó szembesülni velük és kezelni őket, mielőtt a kapcsolódó stressz elszabadul. A fenyegetés tehát belülről is jöhet.

A düh gyakran olyan veszteség- vagy árulás-érzésekből származó gyászproblémákat takar, amelyeket az egyén még nem ismer.

Hogyan engedje ki egészséges módon?

A csalódás és a szorongás haragként és önszabotázs formájában nyilvánulhat meg. Krónikus aggodalom, határozatlanság és a rettegés szintén a fenyegetettség érzéséhez társul, ami dühöt válthat ki.

A düh gyakran jár együtt izomfeszültséggel, rángással és hátproblémákkal. A szorongással kapcsolatos a dühhöz kapcsolódóan szívproblémákat okozhat, megemelkedett vérnyomással, emésztési zavarokkal, vese problémák és mellékvese működési zavarok.

Nem minden düh irracionális vagy egészségtelen. Ha helyénvaló, energiát és lendületet ad a védelemhez, önmagunk védelmét szolgálja.

A harag azt az üzenetet közvetíti, hogy "valaminek változnia kell". A változtatás kezdeményezésére vagy elfogadására való hajlandóság kijavíthatja a problémákat, és megakadályozhatja, hogy a tudatalatti harag egyáltalán felgyülemleni kezdjen. Nyugodt biztonsággal amelyet a tudatalatti haraggal kapcsolatos energiák felszabadításával, a gyászfolyamat befejezésével és a

 kihívásokkal való szembenézésre való hajlandóság, az egyén jobban képes lesz megtapasztalni a harmóniát és megbecsülni a  szépséget megfelelően értékelni.

8. zóna - Félelem és túlterhelés vs. elszámoltathatóság

Amikor az élet követelményei túlterhelőnek tűnnek, az ember örömre és örömre való képessége gátolva lehet. Ez lehet túlhajszoltsághoz és az élet túl komolyan és logikusan való kezeléséhez vezethet, hogy "előrébb jusson" és kitörhessen  a stresszes külső helyzetekből. Az egyén türelmetlen lehet, csökkent lehet az érzékelése.

Humorérzéke gyenge, és haragot érez mások vagy saját maga iránt. A félelem gyakran kíséri az érzéseket,  általában túlterheltnek érzi magát.

A félelem és a túlterheltség abból adódhat, hogy az ember úgy érzi, hogy mindig megfigyelik és megítélik (leggyakrabban az első és második gyermeknél), és nyomást gyakorolnak rá, hogy felnőjön és felelősségteljessé váljon, mielőtt még kifejlődnének a szükséges készségek és képességek,

érettség az életben. A kemény nevelés, például a gyakori büntetés elviselése bűntudatot válthat ki, ami  tovább gátolja az öröm és az örömérzés képességét.

A félelem és a túlterhelés hatással lehet a gyomorra és az alsó emésztőrendszerre, vércukorproblémákra (cukorbetegség, hipoglikémia, cukor utáni sóvárgás), feszült izmok, rossz egyensúlyérzék, az érintéstől való idegenkedés, vagy a cukor hiánya, a fizikai érzékelés hiánya.

9. zóna - Elfojtott érzelemkifejezés (düh) vs. megfelelő önkifejezés

A konfrontációtól való félelem és az elutasításhoz vezető érzelmek kifejezésére való nem hajlandóság megfosztja az egyént önvédelmétől. Ez a sebezhetőség haraghoz vezethet, amely az önérvényesítésre hivatott.

Az  önvédelmet hivatott szolgálni, bár a haragot el is nyomhatják. Ezek az elfojtások frusztrációhoz vezetnek, általános aggodalomhoz, szorongáshoz, csüggedéshez, mániás depresszióhoz, makacssághoz, az önérvényesítés hiányához, sebezhetőséghez, a hiábavalóság érzéséhez, a mások és a külső helyzetek "megjavítására" való cselekvéshez vezet.

Árulás, bántalmazás vagy rossz bánásmód olyan körülmények között, amikor az önvédelem nem volt lehetséges vagy megengedett.

(például a szülő hibái és hiányosságai) súlyosbíthatják az állapotot, és a megbocsátást és

az elengedést.

A frusztrációval és félelemmel járó stressz problémákat okozhat a májjal, epehólyaggal, felszálló vastagbél, gázok, Eustachiai-csövek, petevezetékek, húgycső, bőr, rák, stroke, nyak és váll...

feszültség és migrénes fejfájás.

A 9. zóna energiájának felszabadulásával az egyén gyakran felfedezi, hogy nagyvonalúbb felfogást tanúsít azokkal szemben akik bántották őket. Az elkövetők gyengeségeit és hibáit nagyobb együttérzéssel látják.

Ezután következik a megbocsátás, ami tovább segíti a stressz és annak hatásainak feloldását. Jobban képesek teljes érzelmi énjüket használni az élet kezelésében, és ezáltal számos személyes

erőforrásokhoz. A kihívások kisebbnek tűnnek, és az egyén teljesebb, kielégítőbb életet élhet.

10. zóna - Méltatlanok/nem méltóak vs. önelfogadás

Az a meggyőződés, hogy az egyén nem érdemli meg a szeretetet, ahhoz a felfogáshoz vagy valósághoz vezethet, hogy az egyén szeretete

elutasítják. Az önszeretet hiánya olyan önpusztító magatartásformákat is eredményezhet, amelyek akadályozzák a képességet, hogy a fizikai kényelem megszerzését és olyan célok elérését, amelyek megvalósítása ellentétes lenne ezzel a tudatalatti méltatlanság hiedelmével.

Ezek a hiedelmek túlteljesítéshez vezethetnek, mivel az egyén megpróbálja igazolni az önértékelését azáltal, hogy nagy teljesítményekre sarkallja magát. Az egyén bűntudatot és hibáztatást érezhet, nehézségei lehetnek a kötődésben is.

Érzelmileg kötődni másokhoz, és a testi intimitást összetéveszti a szeretettel és a kapcsolattal. Az egyén tudatosan magas önbecsüléssel rendelkezik, és nem tudatosul benne ez a szubtilis aláfestés.

Az ilyen hiedelmek eredhetnek az elhanyagolásból, bántalmazásból vagy az anyától vagy más gondozóktól való születéskori elszakadásból vagy a korai gyermekkorban, az elégtelen figyelem és gondoskodás, valamint a generációkon átívelő minták, amelyekben a gyermekekkel való bánásmód

az ilyen kérdések kezelésében.

E stressz hatása gyenge emésztést, függőségeket és súlyproblémákat okozhat, kis a vékonybéllel, a pajzsmiriggyel és a reproduktív szervekkel (különösen a nőknél).

Az egyén egészséges kapcsolata az anyjával és mély értéktudata lehetővé teszi az egyén számára, hogy gondoskodást kapjon, és kiegyensúlyozott, egészséges módon elfogadja önmagát.

11. zóna - Merev hiedelmek vs. nyitottság a lehetőségekre

A merev meggyőződések a világot szilárdabbnak és biztonságosabbnak próbálják láttatni a vélemények megszilárdításával.

arról, hogy mely viselkedések elfogadhatóak, és hogyan "kellene" a dolgoknak lenniük. A 11. zónát mutató egyének túlzásba esnek, rugalmatlan, nem együttműködő hallgatók lehetnek, akik a nézeteltéréseket kellemetlennek vagy elviselhetetlennek találják.

Gyakran maximalisták, akik megkövetelik aprólékos rendet követelnek a lelki nyugalomhoz, és túlfeszítettek, akiknek a lelkesedése elidegenítheti a többi embert.

Általában nagyon elkötelezettek az elvek iránt, különösen az igazságosság és az igazságosság tekintetében.

Úgy érezhetik, hogy nem szeretik őket és nem támogatják őket a kapcsolatokban, a földtől is elszakadhatnak. Azegyén úgy gondolhatja, hogy túlzottan csak magára kell támaszkodnia, nehezen tud kapcsolódni és gyökeret ereszteni, korlátozott szexuális élvezetet tapasztal, amit bűntudat vagy félelem érzése kísér, és hiányzik az erő a lábakból.

Ezeknek az egyéneknek tudattalanul hiányozhat a stabilitás vagy a biztonság érzése, esetleg saját magukkal kapcsolatban.

A hiedelmek "veszélyessé" válnak, mert félnek a gyengeségek vagy problémák felfedezésétől,

amelyekkel nem kívánnak szembenézni és megoldani. Tudatos szinten azonban egyszerűen csak nagyfokú magabiztosságot mutatnak abban, hogy igazuk van.

Ez a stabilitáshiány abból eredhet, hogy nincs érzelmi kapcsolatuk egy pozitív apafigurával és/vagy

elhanyagolás, verbális, fizikai vagy szexuális bántalmazás, különösen az apa vagy más korai tekintélyszemélyek részéről.

A kapcsolati minták gyakran transzgenerációsak.

A merev hiedelmek hátrányosan befolyásolhatják a medencét és a lábakat, a húgyhólyagot, a veséket, a nemi szerveket, az emésztést, és az alvást. A 11. zóna feleslegének feloldása segít az egyénnek nagyobb biztonságot megtapasztalni, mivel a kétségek és a félelmek nem válnak kérdéssé. A különbségek könnyebben tolerálhatók. Az egyén megtanulhatja, hogy nem kell olyan erősen ragaszkodniuk a meggyőződéseikhez. Az igazságok fenntartásához nem kell további bizonyítékokat gyűjtenie senkinek sem, és hogy további lehetőségeket  lehet gyűjteni, ha nem ragaszkodunk olyan erősen másokhoz. Az egyén jobban érzi magát otthonosabban érzi magát a világban.

12. zóna - Ellentétes meggyőződések kontra kongruens meggyőződés és cselekvés

Az ellentmondásos meggyőződések az egyén tudatos meggyőződései és értékei, valamint a

cselekedetei között. Az ellentmondásos meggyőződések blokkolhatják az egyén inspirációval és hittel való kapcsolatát, valamint korlátozza a jelenlét és a földön járás érzését. Az illető személy űrtelennek, ellentétesnek tűnhet.

Bármely más zóna blokkjai akadályozhatják a 12. zóna működését.

Az ellentmondásos hiedelmek mentális rendellenességekkel - skizofrénia, pszichózis, többszörös pszichózis - hozhatók összefüggésbe.

Személyiség problémák, rémálmok, alvajárás és a koncentráció fenntartásának képtelensége; személyiségproblémák - távolságtartás és közelség; - gyenge koordináció és a fizikai érzékelés hiánya.

Az ebben a zónában fellépő blokkolásokat gyakran traumatikus élmények, például balesetek, születési nehézségek váltják ki,

tragédiák, kábítószerrel vagy rituális visszaélések, és transzgenerációs mintákból eredhetnek.

Ezek az okok a következők lehetnek:

A traumával kapcsolatos befolyásoló tudatalatti hiedelmeket hozhatnak létre (például: "Az élet nehéz",

""Az emberek veszélyesek", "Mindig kudarcot vallok"), amelyek konfliktusba kerülnek és zavarják a tudatos "logikus" meggyőződéseket.

Kongruens hiedelem és cselekvés akkor jön létre, amikor a tudatalatti energia felszabadul és lehetővé teszi, hogy könnyedén és teljes mértékben a jelenre összpontosítsunk, valamint kapcsolatot teremteni a végtelennel. Az elme békéje növekszik.

Arra invitállak, hogy próbáld  és használd rendszeresen ez az energia információt az életedben.

Segítek a Nullponti Meződdel való kapcsolat megteremtésében.